HAKKIMIZDA

2014 yılında kurulan Edisoft Teknoloji, innovatif teknolojiler ve danışmanlık konularında faaliyet göstermektedir. Halihazırda Jitterbit Türkiye tek yetkili iş ortağı olan Edisoft, API Management-ESB çözümlerinde lisanslama ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra VMEdu yetkili eğitim merkezi olarak Agile ve Scrum eğitimleri ile kurumsal müşterilerine ve üniversitelere hizmet vermektedir.

WhatsApp Image 2019-10-04 at 10_edited.j
Mesut Onuş
IT Professional/Ortak

Bilgisayar Mühendisi olarak 2002 yılında atıldığı profesyonel iş hayatında Sysbase sistemler üzerine kamu ve özel kuruluşlarda yazılım geliştirdikten sonra sırasıyla özel bankalar ve enerji firmalarında yazılım yöneticisi-koordinatörü olarak görev aldı.

2014 yılında Edisoft Teknoloji'yi kurdu. 

Cambridge başta olmak üzere Almanya ve Rusya'nın farklı üniversitelerinde çalışmalar yürütmüş,  bir dönem akademisyen olarak ders vermiş olan Onuş, halen üniversitelerde kariyer ve yazılım konularında seminerler vermektedir.

Yazılımda yeni matematiksel yöntem içeren  ve "akaryakıt tanklarının yazılımsal 3D analizi ve kalibrasyonunu" sağlayan bir buluş patentini de ülkemize kazandırmıştır. 2 çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2019-10-04 at 11.29_edite
Hakan Menekşe
API Artitecht

15 yılı aşkın süredir sektörde yazılım mühendisi olarak görev almış, ERP, data management ve entegrasyon projerinde çözüm geliştirmiştir. 

Mulesoft API Developer ve  Jitterbit Developer sertifikalarına sahip Menekşe, Coca&Cola ve Arçelik gibi önemli entegasyon projelerinde başarılara imza atmıştır.

Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans derecesine sahiptir.

Evli ve 1 çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2019-10-04 at 10_edited_e
Mutlu İnci
Agile Trainer/Ortak

Almanya'da çeşitli firmalarda ve uzun yıllar Allianz Global' de Proje Koornitörü olarak görev alan İnci sonrasında İnnotek ve Daimler firmalarında görev almıştır. 

 

Expert Scrum Master, Agile Master, Scrum Trainer ve Product Owner sertifikalarına sahip olan İnci, aynı zamanda üniversitelerde ve özel kuruluşlarda bu alanlarda eğitimler vermektedir. 

Edisoft'da ortak ve çözüm danışmanı olarak görev almakta olup evli ve 3 çocuk babasıdır.

Ergin İşçi
Saha Müdürü

20 yılı aşkın süredir akaryakıt sektöründe terminal saha uygulamaları ve otomasyon alanlarında her düzeyde hizmet vermiş, Türkiye'deki terminal tanker dolum otomasyonlarının hemen hemen tümünde emeği geçmiştir.

 

Yurtiçi ve yurtdışında bir çok rafineri ve terminalde çalışmalarda bulunmuştur. FMC sistemler, Tanker Dolum, Otomasyon uzmanlık alanlarıdır.

 

Evli ve 2 çocuk babasıdır.